Shopping Cart

No products in the cart.

X-GRIP MOUSSE TAGUMINE SUPERSOFT EXTREME-2 140/80 18″ SuperSOFT

129.90 

Kvaliteetne X-Grip Mousse kõige pehmema seguga kasutamiseks enduro mootorrattal.

See Mousse on mõeldud kasutamiseks kõige ekstreemsemates tingimustes ja sobib Hard Enduro võistlusteks. NB! Vajalik kahe rehviluku kasutamine.

X-GRIP Mousse asendab rehvis oleva õhukummi ja pakub  ohutut kaitset rehvide purunemise eest. Muidugi pole Mousse hävitamatu, kuid kui seda korraliselt hooldada ja hoida õigesti on see asendamatu. Mousse’i kasutavad peaaegu kõik maailma tipptasemel endurosõitjad . Seetõttu on ka Mousse  kasutamine hobisõitjate seas muutumas üha populaarsemaks.

Selle eelised on ilmsed, vastupidavuse tõttu on läbitorkamine peaaegu võimatu ja õige seguga on suurepärane haare maapinnaga garanteeritud. Pole tähtis, kas sõidad Aafrika kõrbes või Rumeenia metsas, X-GRIP Mousse’iga võid  kindel olla. X-GRIP  Mousse on saadaval erinevates suurustes motokrossi, enduro ja ka väiksematele laste motokrossi ratastele. Väga pehme segu X-Gripi tootevalikus on mõeldud  ekstreemsete endurosõitude  jaoks.  Keskmine segu on mõeldud enduroks ning kõva segu on mõeldud motokrossi sõitmiseks.

Kategooriad: ,